Instytut Inżynierii Lądowej

Zakład Geotechniki, Geologii Inżynierskiej i Geodezji – pracownicy

Dyżury pracowników zakładu

dr hab.Katarzyna Machowiak prof.PP–  Kierownik zakładu  
61 6652136
61 6652429
katarzyna.machowiak@put.poznan.pl

dr hab. Albert Kubzdela
61 6475960
albert.kubzdela@put.poznan.pl

dr inż. Tomasz Jeż
61 6652418
61 6652123
tomasz.jez@put.poznan.pl

dr inż. Andrzej Wojtasik
61 6652148
61 6652123
andrzej.wojtasik@put.poznan.pl

dr inż. Adam Duda
61 6652686
adam.duda@put.poznan.pl

dr Michalina Flieger-Szymańska
61 6652136
michalina.flieger-szymanska@put.poznan.pl

dr Dorota Krawczyk
61 6652136
dorota.krawczyk@put.poznan.pl

dr inż. Szymon Węgliński
61 6652433
szymon.weglinski@put.poznan.pl

mgr inż. Barbara Filipowicz
61 6652428
barbara.filipowicz@put.poznan.pl

mgr inż. Miłosz Just
61 6652433
milosz.just@put.poznan.pl

mgr inż. Michał Nowak
61 6652429
michal.w.nowak@put.poznan.pl

mgr inż. Jerzy Nowak
61 6652429
jerzy.nowak@put.poznan.pl

Daniel Wejchert
61 6652139
daniel.wejchert@put.poznan.pl

Zbigniew Zawitowski   
61 6652123
61 6652134
zbigniew.zawitowski@put.poznan.pl

dr hab. inż. Ireneusz Wyczałek  prof.PP
61 6652420
61 6652433
ireneusz.wyczalek@put.poznan.pl

dr inż. Artur Plichta
61 6652419
artur.plichta@put.poznan.pl

mgr inż. Michał Moczko
61 6652421
michal.moczko@put.poznan.pl

mgr inż. Hanna Rowińska-Lelonkiewicz
61 6652421
hanna.lelonkiewicz@put.poznan.pl

mgr inż. Anna Małek
61 6652421
anna.malek@put.poznan.pl

mgr Michał Wyczałek-Jagiełło
61 6652420
michal.wyczalek@put.poznan.pl

mgr inż. Joanna Papis
61 6652421
joanna.papis@put.poznan.pl

inż. Robert Nowak
61 6652419
robert.nowak@put.poznan.pl